Кулери

Про кулери Cooper&Hunter

Компанія Cooper&Hunter радує своїх клієнтів унікальною технікою, яка суттєво спрощує життя. Кулер для води – саме таке обладнання. Воно повністю універсальне, тому підійде для будь-яких приміщень та завдань.

Кулер необхідний для підігріву та охолодження води. Зазвичай заправляється за допомогою п’яти- або трьохгалонних бутилів, тобто 19 та 20 л. Варто визначити і проточні кулери. Необхідні вони для очищення вони з-під крану. Таким чином з’являється можливість завжди пити чисту воду.

Кулери для води: види та типи

Відразу варто зазначити, що всі кулери бувають підлоговими та настільними. Практика показує, що більшість із них мають ідентичне начиння. Відрізняється лише корпус та його зовнішній вигляд.

Кулер підлоговий не включає підставку. Одна із його частин може слугувати шафою для посуду, холодильником або ж озонатором, який використовується для знежирювання води, або ж самої камери шафи.

Напільні кулери набагато місткіші, чим підлогові, що й обумовлює їх вартість.

Кулер настільний зазвичай потрібний в побуті. Вони набагато менші, чим підлогові моделі, відповідно менш шумні та продуктивніші.

Водяні кулери відрізняються за набором функцій:

  • Охолодження та нагрівання води. Дані моделі є повнофункціональними. Вони мають можливість працювати тільки з охолодженням або нагрівом, повністю відімкнувши непотрібний функціонал. Є можливість газування або додаткової фільтрації води.
  • Нагрів до кімнатної температури. Рішення достатньо бюджетне. Застосовується в місцях скупчення людей або ж в сім’ях, де батьки не хочуть, щоб діти пили холодну воду.
  • Холодна вода та кімнатна температура. Нагрівання, в більшості випадків, здійснюється шляхом трубчатого електронагрівача (ТЕН), який може бути, як зовнішнім, так і внутрішнім. Зверніть увагу, що ТЕН нагріває воду до 95 градусів, зберігаючи смак, а також якість питної води.

Охолодження буває:

  • Термоелектричним. Легше, простіше і дешевше, ніж наступний вид. єдиний мінус – недостатня продуктивність. Іншими словами, спекотним літом компанії, наприклад, з п’яти осіб, потрібно буде почекати на охолоджену воду.
  • Компресорним. Відрізняється надійністю та продуктивністю, що дає можливість швидше охолоджувати воду.

Кулери Cooper&Hunter

Шукаєте для себе оригінальну та високоякісну техніку Cooper&Hunter? У нас ви знайдете майже все від цієї торгової марки: від кондиціонера, до повітряних завіс. З нами ви в цілковитій безпеці:

  • Гарантія від виробника. Шляхом співробітництва з компанією «Альянс Клімат» більше не потрібно буде шукати сервісні центри. Обслуговуванням техніки Cooper&Hunter в Полтаві займуться справжні професіонали своєї справи.
  • Високоякісний монтаж, обслуговування та ремонт, навіть пост гарантійний.
  • Безкоштовна доставка не тільки в Полтаві та області, але і по всій Україні.
  • Зручний спосіб оплати, навіть кредити. Дізнайтеся особисто про всі переваги.

Звертайтеся до нас за вказаними контактами, і ми допоможемо вам підібрати кулер Cooper&Hunter за вигідною ціною!