Компанія Midea була заснована в 1968 році як завод з випуску вентиляторів, з 1985 року вона працює на ринку кондиціонерів. Уже тоді компанія проводить роботу, спрямовану на створення і розвиток інноваційних технологій виробництва.

У 1993 році почалося технологічне співробітництво компаній Midea і Toshiba в області побутового кондиціювання, результатом якого стало створення в 1998 році спільного підприємства з випуску компресорів під маркою Toshiba. У 1994 році компанія отримала, однією з перших в Китаї, сертифікат IS09001 Комітету з Сертифікації Якості.

У 1999 році  компанія почала виробництво промислових кондиціонерів. Починаючи з 2002 року освоєно випуск систем кондиціювання VRF, з 2005 року – систем чиллер /фанкойл.

У 2005 році освоєна інтеграція генератора кисню в побутових кондиціонерах. Зараз Midea виросла в одного з найбільших світових виробників промислових і побутових кондиціонерів.

У 2016 році  Midea придбала контрольний пакет акцій німецької компанії KUKA Roboter (світовий лідер роботів для автопромисловості),  що свідчить про лідерські амбіції Midea на робототехнічному ринку.

Головний офіс компанії розташований на площі понад 1 млн м² в місті Шуанде, провінція Гуан Дун. На ньому працюють понад 34000 чоловік. Виробничий комплекс Midea складається з семи великих заводів. Інженери Midea розробили понад 1000 моделей побутових і близько 600 типів промислових і напівпромислових кондиціонерів. Продукція компанії успішно продається більш ніж в 130 країнах світу, в Україні Midea – також добре знана марка.

Всі матеріали і комплектуючі, які використовуються на підприємстві, проходять попередню перевірку відповідно до жорстких стандартів, встановлених на підприємствах Midea. Крім того, всі підприємства, які постачають матеріали, обладнання або комплектуючі на завод Midea, зобов’язані пройти державний контроль і сертифікацію.

Тому брендам кондиціонерів, які також випускаються на заводі Midea, можна довіряти. На даний момент завод Midea (як і інші великі заводи) ще погоджується випускати кліматичну продукцію інших брендів, але так буде не завжди. Всі новітні розробки спрямовуються на виробництво власного бренду. Іншим брендам згодом доведеться замовляти виробництво на менш відомих заводах, а тут вже виникнуть питання щодо якості. За інформацією «Альянс Клімат» бренди, які зараз співпрацюють із заводом Midea, такі:  Midea, Zanussi, Carrier, AC Electric, Mitsushito, NeoClima, Sacata, Lanzkraft.

Сервісна мережа Midea охоплює практично всі розвинені країни світу. В Україні є багато сервісних центрів, що обслуговують кондиціонери Midea.

На сайті компанії «Альянс Клімат» представлений великий асортимент кліматичної техніки бюджетної  і середньо цінової категорії, що виробляється на заводі Midea. Доставляємо безкоштовно до кінцевого покупця по всій Україні, по Києву – в день замовлення. Надаємо послуги монтажу і сервісу по всій країні. Оформлення документів – згідно законодавства з 08.05.2017 року (фіскальний чек і гарантія).