Ми об’єднали в своєму асортименті всі відомі в Україні бренди кліматичної техніки і, як незалежний експерт з досвідом оптових продажів та сервісу, формуємо свій рейтинг брендів. Це дасть змогу фахівцям в даній сфері бачити як позиціонуються улюблені ними бренди на ринку України, які єсть переваги та недоліки в них.

Кожен продавець і монтажник розуміє, що вдячні клієнти завжди повертаються. Важко буде отримати вдячностість та додаткові замовлення від клієнта, на якому ти просто заробив гроші підсунувши неякісний товар.

З кожним днем ринок підвищує планку довіри завдяки великій конкуренції, різноманітності товарів та брендів.
Покупці звертають увагу на строки придатності на продуктах, привітність персоналу в закладах обслуговування, приємність на дотик білизни та смак кулінарних виробів…
Постійно хочеться кращого, якіснішого, довговічнішого…
А через велику пропозиції і різноманіття продукції додається ще один важливий критерій – сервіс.

Кожен продавець підлаштовується під задану планку і звертає увагу на товари та послуги свого асортименту, щоб його репутація була позитивною на ринку. Хто не встигне підлаштуватись під вимоги клієнта, той зійде з ринку. Молодь витісняє старожилів своїм креативом, досвідчені використовують помилки молодих – так відточується ідеальна економічна модель країни, яка успішно розвивається.

В будь-якому випадку ми – кінцеві споживачі усіх товарів та послуг довкола, будемо у виграші та отримаємо ту заповітну мрію щасливого життя пенсіонерів Європи)))

Почнемо з найменшого – кожен у своїй сфері прикладе максимум зусиль для відкриття широкої інформації про якісні та неякісні товари тим людям, які поверхнево знають про них, з реклами))

Ми в своїй сфері почали відкривати ширму!
Цікаво, чи дадуть нам це зробити і яка буде боротьба на інформаційному просторі)))