Спліт-система Haier TibioНастінний кондиціонер Haier Tibio HSU-HT103/R2 – достатньо потужна модель спліт-систем серії Tibio, яка створює приємну атмосферу всередині приміщення.

Smart кондиціонер Haier Tibio об’єднує у собі велику кількість корисних функцій, які стануть причиною створення комфорту.

Продуктивність на охолодження/обігрів – 2,2 /2,5 кВт, споживана потужність 0,68/0,60 кВт. Температурний діапазон: -7/+43⁰С.

Модель має стандартний компресор (on/of), працює при наднизькому рівні шуму (до 24 дБ)  і  економічно споживає електроенергію (Клас А). Теплообмінник зовнішнього блоку має спеціальний захист, який робить його стійким до погодних явищ і забезпечує безперевну роботу.

Доступне віддалене керування через смартфон або планшет (додаткова опція Wi-Fi).

Прихований в центральній частині передньої панелі дисплей інформує про режим роботи, температуру у приміщенні і швидкість вентилятора.

Антикорозійне покриття Blu Fin відштовхує вологу від теплообмінника, що подовжує термін служби.

Програма комфортного сну з точністю до 0,5⁰С вимірює температуру повітря в приміщенні, працюючи на охолодження або обігрів, і створює ідеальні умови для відпочинку.

Режим Intelligent Air Flow забезпечує горизонтальний і вертикальний рух жалюзі і дозволяє змінювати напрям руху потоку повітря для рівномірного охолодження.

Теплообмінник має функцію самоочистки, що підвищує ефективність роботи кондиціонера, що особливо корисно при його довготривалій експлуатації.

Гарантійний термін експлуатації – 3 роки.