занусси

У 1916 році молодий італійський підприємець Антоніо Зануссі почав виробляти кухонні плити і створив ряд новаторських виробів. В 50-х роках в компанії працювало вже 300 співробітників, а керував син Антоніо – Ліно Зануссі. Продукція була популярна по всій Європі, відрізнялась унікальною для того часу компактністю і продуктивністю.

У 80-х роках компанія Зануссі стає частиною концерну Electrolux.

Техніка Зануссі вирізняється неповторним італійським дизайном, багатофункціональністю і легкістю в управлінні технікою.

Зручність керування кліматичною технікою досягається за допомогою Wi-Fi. Встановіть додаток на мобільний пристрій, підключіть кондиціонер до домашньої мережі Wi-Fi, і керуйте кліматом з будь-якої точки світу.

Під торговою маркою Зануссі випускаються традиційні спліт системи on/off, інверторні спліт системи, інверторні мультиспліт системи, мобільні кондиціонери, напівпромислове обладнання. Виробництво відбувається в КНР на заводах Gree та Midea. Ціна відповідає якості техніки.

Клас енергоефективності А. Використовується безпечний фреон R410. Кондиціонери ефективно працюють в режимах: охолодження, обігрів, вентиляція, осушення. Працюють тихо.

Функція «Follow me» допомагає підтримувати задану температуру в зоні знаходження пульта ДУ.

Стильний зовнішній вигляд має не лише внутрішній, а і зовнішній блок. Це свідчить про якість виробництва і продуманість концепції.

Кондиціонер сам слідкує за справністю вузлів, і при необхідності, вимкне систему.

Надійність роботи кондиціонерів Зануссі підтверджується гарантією 3-5 років.

Компанія «Альянс Клімат» рекомендує кондиціонери Зануссі тим, хто оцінить вишукану італійську елегантність, широкий набір функцій і Wi-Fi керування. Замовивши кліматичну техніку в «Альянс Клімат», ви отримаєте:

  • Безкоштовну доставку по всій Україні, по Києву – в день замовлення;
  • Належне оформлення документів (гарантія, фіскальний чек);
  • Послуги монтажу і сервіс – по всій Україні;
  • Розстрочка або оплата частинами;
  • Точка видачі товару в Києві біля ст. метро Чернігівська від імені дилера;
  • Готівковий і безготівковий розрахунок.