Вважаєте, що чистка кондиціонера не є обов’язкова?

Тоді читайте чим небезпечний брудний кондиціонер!

Під час роботи кондиціонер служить фільтром в приміщенні. Він пропускає через себе повітря, затримуючи найдрібніші частинки.
Волога, яка виділяється при роботі кондиціонера на сотах внутрішньго блоку, слугує доброякісним середовищем для різних мікро-організмів.
Якщо періодично не проводити чистку кондиціонера то у внутрішньому блоці починають розмножуватися віруси, бактерії, пилові кліщі, цвіль (грибок), тощо.
При тривалому перебуванні в приміщенні з неочищеним кондиціонером виникають захворювання дихальної системи різної складності.

Бережіть своє здоров’я 💯

Чому портібно чистити зовнішній блок спліт-системи!
Зовнішній блок спліт-системи (кондиціонера) знаходиться на відкритому просторі і на ньому сідає різного виду бруд: пил, павутиння, пух з дерев…
Необхідність чистити цей блок виникає у кожному випадку по-різному (від одного разу на місяць до одного разу на рік) і залежить від оточуючого середовища.
Якщо не чистити зовнішній блок, то це відображатиметься на ефективності, економічності його роботи і довговічності:
забиті пилом та брудом соти теплообмінника примушуватимуть працювати компресор під навантаженням, не даватимуть повітрю обдувати його для запобігання перегріву, фреон в системі не буде доводитись до потрібної температури…

Врезультаті кондиціонер:

  • працюватиме в режимі надмірного навантаження, що вплине на споживання електроенергії;
  • не буде видавати температуру згідно своїх заявлених характеристик (як кажуть – не холодить)
  • якщо не спрацює захист від перегріву (що трапляється частіше в дешевих кондиціонерах сумнівних брендів), то компресор згорить, а він коштує від 180$.
  • бруд в парі з вологою слугує електропровідником, що дає ризик для короткого замикання і можливого займання вогнем електропроводки.ДОВІРЯЙТЕ СПЕЦІАЛІСТАМ ТА НЕ ЗДІЙСНЮЙТЕ СУМНІВНИХ ЕКОНОМІЙ.Відносини між людьми важливіші за гроші, не забувайте про це 😉