У кожного Iмпортера існує так званий « ЧОРНИЙ СПИСОК » ...[Перейти до перегляду ЧС]

 Як правило, це ті компанії, які не реагують на листи і дзвінки з проханнями вирівняти ціни в інтернеті до Мінімальної Інтернет Ціни (МІЦ) і по яким будуть систематично вестись Контрольні Закупівлі (КЗ) зі штрафами і санкціями по всіх рівнях реалізаторів (Iмпортер відслідковує за серійним номером кому було відвантажено такий товар і стягує штраф, а також накладає певні санкції на першу задіяну структуру в ланцюгу продажу - партнера, партнер в свою чергу робить те ж саме із наступним посередником і т.д., аж до того магазину, в якому було здійснено КЗ).

 Згідно домовленостей з Імпортерами наша компанія не може відвантажувати дилеру товар того бренду, де він рахується порушником.

 Єдиний постачальник, що не надає перелік порушників, без попередження робить КЗ і накладає великі штрафи - це ТОВ "ТК "ОПТІМ". Радимо Вам прибрати з сайту ціну по товарах, які належать до імпортованих ними брендів, або ж утриматись від продажу цієї техніки взагалі. Менеджери, які здійснюють контрольні закупівлі на ТОВ "ТК "ОПТІМ", навмисне будуть трогуватися з Вами, щоб по максимуму знизити ціну роздрібного продажу свого ж товару та зробити фіктивне його замовлення, для здійснення КЗ і накладання штрафів.

 Для зручності в таблиці нижче наведено вичерпні переліки таких порушників по основних брендах.

Будьте обережні та бажаємо Вам гарних продажів і високих прибутків! ;)