Please leave this field empty.

Компанія Альянс Клімат пропонує співпрацю всім підприємствам, що займаються реалізацією, встановленням та обслуговуванням кліматичної техніки.

Ми ПРОПОНУЄМО:

  • більшість популярних в Україні брендів кліматичної техніки за оптовими цінами.
  • по деяких брендах обговорюється додаткова знижка (в межах торгової політики офіційних дистриб’юторів цієї техніки).
  • БЕЗКОШТОВНУ ОПЕРАТИВНУ ДОСТАВКУ ПО КИЄВУ (ВЛАСНИМ ТРАНСПОРТОМ), а також по території України (за допомогою перевізників)
  • cвоя бонусна програма

Висновок:

Варіант 1:

Коли співпрацюєте з нашою компанією, вам необхідно всього лише зробити замовлення в широкому асортименті та чекати у себе на складі або офісі.

Варіант 2:

Зробивши попередню заявку, ви зможете приїхати на наш склад та отримати техніку різних постачальників, а не збирати її по всьому місту.

Умови співпраці по Mitsubishi Electric:

Техніка цього бренду позиціонується на ринку як надійна, якісна та представлена в широкому асортименті, тому варта своїх грошей. В цьому ви зможете переконатись натиснувши на логотип на головній сторінці сайту та прочитати історію цього бренду.

  • Працюючи з технікою Mitsubishi Electric, підприємці та підприємства зобов’язані продавати її відповідно до цін зазначених в прайсі офіційного представника, з припустимою максимальною знижкою 5%. При цьому курс валют повинен бути не нижче курсу валют на міжбанку (ПРОДАЖ).
  • У всіх відкритих джерелах (інтернет, стенди, вітрини, рекламні буклети, інформування по телефону і т.д.) повинні надаватися виключно роздрібні ціни. Відповідно до курсу на міжбанку.

Лише при виконання зазначених умов, Ви зможете працювати з брендом Mitsubishi Electric.

Для компаній, які не в змозі виконати вищезазначені умови
В асортименті нашої компанії представлені також і інші відомі бренди офіційних представництв, політика продаж яких не так категорична.