Компанія ТМ Альянс Клімат була створена в результаті злиття кількох великих комерційних структур , які є партнерами ексклюзивних імпортерів кліматичної техніки в Україні .
В усіх постачальників якість надання послуг не бездоганна, тому дилери звертають увагу де зручніше і комфортніше брати техніку, не витрачаючи багато часу і нервів.
В моїй команді працюють люди , які знають всі ці недоліки не з чуток і в своїй роботі прагнемо організувати співпрацю з клієнтами максимально комфортно і зручно.
Працюючи зі мною ви отримаєте такі ж знижки, що і від імпортерів, такі ж акції…
А в чому ж відмінність, запитаєте ви?


Переваги:

  • на запит: «треба дешева 9-ка…» ви отримуєте декілька варіантів з різних брендів від одного мого менеджера, а не телефонуючи декільком постачальникам;
  • за браком часу ми доставимо техніку до вас додому, офіс чи одразу до клієнта;
  • при об’ємі закупівель за рік не менше 50 000$ (приблизно 200 кондиціонерів) кожен матиме змогу безкоштовно проживати в одному з номерів готелю ORBI Residence в Батумі (Грузія) 7 днів, самостійно вибравши та попередньо погодивши зі мною бажаний період. Номер розрахований на сім’ю, Вашу сім’ю, а не груповий “алко-тур” з примусовими екскурсіями і пропагандою свого товару, як у інших постачальників. Деталі у мене в офісі.

і нарешті подивіться в наші новини, там ми з 01.01.2016 роздаємо гостинці за те, що працюєте з нами)))

Недоліки:

  • основний недолік – ви будете спілкуватись з одним менеджером (гарненькою, розумною і ввічливою дівчинкою) замість трьох чи п’ятьох у різних постачальників;
  • дівчата наполегливо запрошуватимуть вас до офісу, щоб напоїти чаєм чи кавою;
  • будете вислуховувати різні казки про мене і моїх дівчат від «конкурентів», з якими я не змагатимусь цінами а лише увагою до людей і якістю послуг, що надаю.

Наша команда отримує інформацію про всі бренди і самі аналізуємо на скільки якісний і надійний цей товар ( для цього у нас є фахівці з сервісу і широка база дилерів по всій Україні ). У Китаї є хороші заводи, де розміщують свої заявки відомі Європейські, Американські і навіть Японські корпорації. Цих заводів всього 5 з кількох десятків великих і малих підприємств цього напрямку, але і там замовник сам визначає якого класу комплектуючими пакувати свою техніку.

 

Наша мета – щоб українці нарешті перестали відмовляти собі у комфорті і отримавши хорошу консультацію обрали гідну техніку.

Я щодня спілкуюсь зі спеціалістами і знаю відгуки про всю кліматичну техніку зі свого асортименту, тому буду використовувати всі свої знання, щоб переконати не пропонувати землякам модель чи бренд сумнівної якості.

На сьогоднішній день компанія завоювала споживчий ринок і репутацію на ринках Київської, Черкаської та Кіровоградської областях. Сформувавши велику дилерську мережу, ми полегшили завдання як ПРЕДСТАВНИЦТВАМ популярних брендів в просуванні їх виключно якісної техніки, так і своїм ДИЛЕРАМ, які позбулися проблеми в нестачі часу і коштів, особливо в сезон.

Відносини між людьми важливіші за гроші…