Компанія ТМ Альянс Клімат була створена в результаті злиття кількох великих комерційних структур, які є партнерами ексклюзивних імпортерів кліматичної техніки в Україні.

Ціль компанії – забезпечити всі інтернет-магазини зручним і оперативним сервісом (доставка, оформлення документів згідно чинного податкового законодавства України, інформаційна та складська підтримка).

Переваги:

  • на свій запит ви отримаєте конкретну відповідь по наявності та вартості товару (дилерська ціна та РРЦ), аналогічні позиції по іншим брендам, щоб у разі сумніву покупця, ви могли оперативно запропонувати інші варіанти;
  • ми доставимо будь-яку техніку до вас додому, офісу чи одразу до кінцевого споживача, оформивши всі документи (фіскальний чек + гарантійний талон);
  • при об’ємі закупівель за рік не менше 50 000$ (приблизно 200 кондиціонерів) кожен отримає в подарунок сертифікат на відпочинок в одному з сучасних готелів міста Батумі (Грузія) – ORBI Residence.
    Сертифікат включає переліт з Києва до Батумі на 2 особи, 7 днів проживання в номері готелю ORBI Residence, 100$ – на дрібні витрати.
    Дату відпочинку ви можете самостійно вибрати, попередньо узгодивши всі деталі. Номер розрахований на сім’ю, ВАШУ СІМ’Ю, а не гуртовий “алко-тур” з примусовими екскурсіями і пропагандою свого товару, як у інших постачальників.

У нас постійно проходять акції, роздаємо подарунки та іноді радуємо одноразовими додатковими знижками.

Недоліки:

  • основний недолік – ви будете спілкуватись з одним менеджером, замість трьох чи п’ятьох, як у інших постачальників;
  • ми наполегливо запрошуватимемо вас до офісу, щоб напоїти чаєм чи кавою;
  • будете вислуховувати різні “казки” про нашу компанію і наших менеджерів від «конкурентів», з якими ми не змагаємось цінами, а лише увагою до людей і якістю послуг, що надаємо.

Наша команда отримує інформацію про всі бренди і самі аналізуємо на скільки якісний і надійний цей товар (для цього у нас є фахівці з сервісу і широка база дилерів по всій Україні). У Китаї є хороші заводи, де розміщують свої заявки відомі Європейські, Американські і навіть Японські корпорації. Цих заводів всього 5 з кількох десятків великих і малих підприємств цього напрямку, але і там замовник сам визначає якого класу комплектуючими комплектувати свою техніку.

 

 

Наша мета – щоб українці нарешті перестали відмовляти собі у комфорті і, отримавши хорошу консультацію, обрали гідну техніку.
Особливу увагу приділимо боротьбі з тими брендами, які вкладають багато грошей в рекламу свого продукту, але забезпечують досить низьку якість та слабкий сервіс своєї техніки.

На сьогоднішній день компанія завоювала споживчий ринок і репутацію на ринках Київської, Чернігівської, Полтавської, Сумської, Вінницької, Черкаської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської та Кіровоградської областей. Сформувавши велику дилерську мережу, ми полегшили завдання як ПРЕДСТАВНИЦТВАМ популярних брендів в просуванні їх виключно якісної техніки, так і своїм ДИЛЕРАМ, які позбулися проблеми в очікуванні черги до менеджера імпортера, нестачі часу і коштів, особливо в сезон.

Відносини між людьми важливіші за гроші…