Компанія ТМ Альянс Клімат – надійний постачальник-партнер, яка була створена в результаті злиття кількох великих комерційних структур, які є партнерами ексклюзивних імпортерів кліматичної техніки в Україні.

Ціль компанії – налагодити якісну і широку сферу послуг з привітним сервісом.
Забезпечити всі інтернет-магазини та монтажні організації:
– безкоштовною доставкою по Україні техніки, яка реалізована нашою компанією;
– оформлення документів для кінцевого споживача згідно чинного податкового законодавства України;
– інформаційна та складська підтримка;
– інсталяція по всій Україні техніки, що реалізована нашою компанією;
– сервісне обслуговуванняпо всій Україні техніки, що реалізована нашою компанією;
– кредитування;
– навчання.

Наша команда отримує інформацію про всі бренди і самі аналізуємо на скільки якісний і надійний цей товар (для цього у нас є фахівці з сервісу і широка база дилерів по всій Україні). У Китаї є хороші заводи, де розміщують свої заявки відомі Європейські, Американські і навіть Японські корпорації. Цих заводів всього 5 з кількох десятків великих і малих підприємств цього напрямку, але і там замовник сам визначає якого сегменту і якості будуть комплектуючі в його техніці.

 

Наша мета – щоб українці нарешті перестали відмовляти собі у комфорті і, отримавши хорошу консультацію, обрали гідну техніку.
Особливу увагу приділимо боротьбі з тими брендами, які вкладають багато грошей в рекламу продукту, але не забезпечують якість своєї техніки та сервіс.

На сьогоднішній день компанія завоювала оптовий ринок і репутацію на Київщині, Чернігівщині, Полтавщині, Сумщині, Вінничині, Черкащині, Запоріжжі, Миколаївщині, Рівненщині, Кіровоградщині, Хмельниччині.

Вже сьогодні наші клієнти продають в усі міста нашої Країни, тому що сервісне обслуговування і монтаж техніки ми забезпечуємо в будь-якому місті нашої Неньки.)

Відносини між людьми важливіші за гроші…