Panasonic: все під контролем

Компанія Panasonic займає провідне місце в світі в галузі технічних інновацій. Компанії належать більше як 90000 патентів, спрямованих на підвищення якості життя людей. В цілому, компанія випустила понад 200 млн компресорів, а її продукція виробляється на 294 заводах, розташованих в самих різних точках Землі.

Більш ніж 30-річний досвід виробництва та експорт в 120 країн світу роблять Panasonic одним з безумовних лідерів в області систем кондиціювання повітря. Panasonic володіє широкою мережею виробничих і науково-дослідних підприємств, створює інноваційну продукцію на базі новітніх технологій, формує світові стандарти кондиціювання.

Роторний компресор R2 Panasonic здатен витримувати екстремальні умови, він забезпечує високу ефективність і продуктивність.

Хладагент R32 демонструє зниження показника потенційного глобального потепління.

Фільтр РМ 2,5. Тверді мікрочасточки пилу, бруду і крапель рідини у розмірі 2,5 мкм здатні створювати проблеми зі здоров’ям, оскільки легко можуть потрапляти у легені. Фільтр РМ2,5 уловлює їх.

Система nanoe-G здатна усунути до 99% бактерій, вірусів і спор цвілі, що літають у повітрі, знаходяться на поверхнях, а також у середині фільтру. Система nanoe-G генерує трильйони найдрібніших наночастинок, а природний «іонний вітер» поширює наночастинки по всьому приміщенню, видаляючи шкідливі мікроорганізми з повітря.

Інтелектуальна система ECONAVI розпізнає зайві витрати енергії за допомогою датчика Людської Активності та датчика Сонячного Світла. Вона здатна відстежувати місце знаходження людей, їх переміщення, відсутність, а також рівень інтенсивності сонячного світла. Потім вона автоматично регулює потужність охолодження та обігріву.

Технологія i-Auto-X створює комфорт надзвичайно швидко. Досягнувши заданої температури, функція «Прохолодний душ» направляє повітряний потік до стелі, щоб уникнути прямого охолодження. Це дозволяє рівномірно розподіляти прохолодне повітря по кімнаті, створюючи комфортну атмосферу на тривалий час.

В компанії «Альянс Клімат» кондиціонери Panasonic доступні для дилерів за оптовими цінами. По Києву можлива оплата частими або миттєва розстрочка.
Доставка безкоштовно по всій території України, по Києву – в день замовлення.

Оформлення документів (гарантія, фіскальний чек) згідно законодавства з 8.05.2017 р.

Пункт видачі товару для клієнтів від Вашого імені біля метро Чернігівська.

Надаємо послуги монтажу по всій території України.

Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування по всій України