Новинка 2018 року – кондиціонер Electrolux Fusion Pro

Новинка 2018 року – кондиціонер Electrolux Fusion Pro

Спліт-система Electrolux EACS-07HF/N3_18Y Fusion Pro являє собою інноваційну модель кліматичної техніки. Серія Fusion розроблена інженерами для найбільш комфортного використання. Вона поєднала у собі практичний дизайн, якісні матеріали і доступну ціну. Передня панель внутрішнього блоку – універсального білого кольору з LED-дисплеєм. Пульт дистанційного керування має сучасний дизайн, він зручний і простий у керуванні.

Серія складається з п’яти кондиціонерів потужністю від 07 до 24 BTU і може обслуговувати приміщення площею від 1 до 65 м². Компресор, що встановлений у моделі, працює за принципом включився/виключився. Клас енергоефективності А.

Температурний режим від -7 до +43⁰С.

Максимальна довжина магістралі складає 15 м, перепад висот – 5 м, що відкриває достатньо широкі можливості для монтажу.

Охолоджуючий фреон – безпечний R410.

Шестиступеневий фільтр очищує повітря від шкідливих бактерій, вірусів і запахів.

Кондиціонер має інтелектуальний режим роботи (автоматичний вибір температури, синтез температурного режиму кімнати і заданої на кондиціонері). Для комфорту має 9 положень жалюзі.

Турборежим дозволить охолодити повітря в приміщенні максимально швидко. Є функція авторозморозки, завдяки якій спліт-система сама слідкує за станом зовнішнього блоку взимку.

Для комфортного сну передбачений нічний режим.

Теплообмінник має антикорозійне покриття Blue Fin, що продовжує термін його служби у 3 рази.

Тепер клімат Вашої оселі в надійних руках, адже кондиціонер Electrolux EACS-07HF/N3_18Y Fusion Pro – це нова технологія.

Економно, інноваційно, якісно, ефективно і доступно.

До замовлення доступними є кондиціонери серії Electrolux Fusion,  Electrolux Fusion Pro надійдуть у продаж вже в червні 2018 року.

Доставку забезпечимо за рахунок компанії. Послуги монтажу надаємо у всіх містах України, сервісне обслуговування – протягом трьох робочих днів.