неоклима

Бренд NeoClima був зареєстрований у 1977 році в Греції. NeoClima став відомий в Європі як бренд, що спеціалізується на випуску кліматичної техніки. За тридцять років свого існування бренд мав успіх, але згодом під впливом чисельних криз в країні якось згаснув.

Дати йому нове життя взялися українські підприємці у 2007 році. Була проведена маркетингова кампанія, замовлений товар у китайських виробників. Завдяки давній історії і красивій легенді відродження NeoClima одразу завоювала хорошу репутацію на українському ринку кліматичної техніки.

На ринку товарів існує три базових сегменти товарів:
бюджетний;
середній;
дорогий.

Перші роки просування NeoClima на ринку України ціна на продукцію була нижчою від конкурентних брендів в бюджетному сегменті і відповідала якості товарів. Згодом бренд стали позиціонувати, як дорогий. На сьогодні NeoClima став майже найдорожчим брендом в своєму сегменті, при цьому фінансування пішло на популяризацію бренду, а не на його якість.

Крім того, через  значний відсоток браку авторитет бренду поступово знижується. Виробники почали економити на матеріалах. У 2013 році було об’явлено про ребрединг NeoClima. Було анонсовано оновлення продуктового портфелю і модельного ряду, навіть обіцяють зниження відсотка бракованої продукції.

У 2016 році оновлено логотип, але на якість це не вплинуло. Бо виробництво продукції відбувається на тих заводах Китаю, які погоджуються випускати продукцію того рівня якості матеріалів, який замовлено. Відомий в світі завод Midea тримає високий рівень якості лише у власній продукції, а все інше – як замовник побажає. Якщо виробництво відбувається на менш відомому заводі – тоді ще і якість комплектації знижується.

Відносно продукції NeoClima вважаємо, що у порівнянні з якістю ціна сильно завищена. Компанія «Альянс Клімат» дотримується ідеї, що дилери і клієнти мають право бути проінформованими про якість бренду і відповідність представлення в обраному сегменті ринку кліматичної техніки.

Менеджери компанії «Альянс Клімат» завжди запропонують аналоги, щоб вибір був раціональним, вигідним і безпечним.

Співпрацюючи з «Альянс Клімат», Ви отримаєте всі переваги роботи по системі дропшипінг:

  • Інформацію про бренди кліматичної техніки на українському ринку;
  • Доставку товару до споживача по всій Україні за наш рахунок, а по Києву – в день замовлення;
  • Послуги монтажу і сервісне обслуговування – по всій Україні;
  • Документальний супровід – видаємо фіскальний чек, гарантійний талон;
  • Готівковий і безготівковий розрахунок;
  • Миттєва розстрочка та Оплата частинами.