Корпорація GREE

Компанія Gree Electric Appliances, Inc. була заснована в 1991 році і почала свою діяльність з виробництва недорогих віконних кондиціонерів для китайського ринку. А вже з 1996 року Gree щорічно визнається компанією №1 в Китаї, а з 2005 року і до сьогодні є найбільшим виробником кліматичного обладнання в світі.

Корпорація GREEВиробництво здійснюється на дев’яти заводах Gree: п’ять в Китаї і чотири за кордоном (Бразилія, В’єтнам, Пакистан, США). Сумарний штат співробітників перевищує 70000 чоловік. Спеціалісти, що тут працюють мають високий рівень кваліфікації, бо корпорації належать більш ніж 30000 інноваційних патентів, які знаходять своє застосування у виробництві.

Кожен третій кондиціонер у світі виробляється на заводах Gree.

Асортимент продукції Gree включає в себе побутові та напівпромислові кондиціонери, мультизональні системи кондиціювання зі змінною витратою хладагенту, чиллери, фанкойли і так далі.

На заводах компанії Gree виробляються кондиціонери для таких брендів як Gree , Electrolux, Tosot, Zanussi, Rovex, Mitsushito, AC Electric. Сировина і комплектуючі для виробництва закуповуються спільно з іншим відомим виробником кондиціонерів – компанією Daikin. Продукція Gree відзначена більш ніж 50 національними і міжнародними нагородами.