GREE-бренд1

Кліматичне обладнання з торгівельною маркою  Gree збирається лише на десяти офіційних заводах Gree. Компанія Gree Electric Appliences, Inc. – визнаний в світі лідер по виробництву кондиціонерів. Gree  виробляє всі види кліматичної техніки: побутові та напівпромислові кондиціонери, потужні чіллери, фанкойли та інше обладнання для промислового кондиціювання.

Компанія Gree самостійно виробляє всі запчастини та комплектуючі.  Багато хто з виробників поступають простіше: закупають компресор у одних, корпус – у других, збирають на заводах – у третіх, приклеюють свою етикетку і продають. Значну частину ціни за такий кондиціонер складатиме плата за торгову марку.

В Україні бренд Gree вже 18 років, має більше 100 сертифікованих сервісних центра і більше 200000 українських користувачів.

Побутові кондиціонери Gree мають широкий модельний ряд. Вони відрізняються інноваційними технологіями і унікальним впізнаваним дизайном.

Кондиціонери випускаються як з  інверторним так і звичайним типом компресорів. Безінверторні кондиціонери мають базовий набір функцій, підходять для невеликих комерційних об’єктів. Компанія Gree робить ставку на виробництво кондиціонерів з інверторним керуванням, має розробки і нагороди за розробку інвертора 1 Герц.

GREE-бренд

Переваги інверторного кондиціонеру:

  • Довговічність – кондиціонер не вимикається після того, як в приміщенні буде досягнена задана температура, а продовжує працювати на мінімальній потужності.
  • Економічність – мінімальні витрати електроенергії .
  • Тиха робота – рівень шуму від 19 дБ, тому їх рекомендують встановлювати в спальні або дитячій кімнаті.
  • Гнучкі налаштування і багато додаткових функцій, наприклад: іонізатор повітря, функція I Fill (створює комфорт саме поряд з людиною), таймер, режим для сну, Wi-Fi керування та інші.

Світове визнання кондиціонерів Gree підтверджується багатьма нагородами. Компанія Gree в своєму активі має більше 50 міжнародних і національних нагород за розробки в сфері кліматичного обладнання.

Замовляючи побутові кондиціонери Gree в «Альянс Клімат», ви отримаєте:

– гарантію на обладнання на рекордні 5 років!
– доставку до кінцевого споживача безкоштовно, по Києву – в день замовлення;
– бухгалтерські документи для безготівкового розрахунку;
– пункт видачі товару в Києві біля метро Чернігівська;
– монтаж і сервісне обслуговування по всій Україні;
– миттєву розстрочку або оплату частинами.