TOSOT – це інтернаціональна торгова марка систем кондиціонування повітря, що належить найбільшому виробникові кондиціонерів у світі, – компанії “Gree Electric Appliances, Inc. Of Zhuhai”.

На сьогодні найбільша китайська компанія “Gree Electric Appliances, Inc. Of Zhuhai” займає перше місце у світі по кількості систем кондиціонування,що виробляються: 27 000 000 (мільйонів) побутових кондиціонерів та 2 000 000 (мільйона) промислових систем в рік. Торгова марка TOSOT була зареєстрована компанією “Gree Electric Appliances, Inc. Of Zhuhai” в 2003 р. для продажу компресорів, які вона випускала. А у вже 2008 р. було прийнято рішення про реалізацію під торговою маркою TOSOT систем кондиціонування повітря, а в 2009 р. на тестовому ринку Ірану були здійснені перші пробні продажі кондиціонерів цієї марки, які просто приголомшили своїми об’ємами. І в 2010 роціцей проект був запущений вже на двадцяти нових ринках Європи таАзії. А вже в 2011 р. Системи кондиціонування повітря TOSOTTM з’явилися в Російській Федерації та Республіці Білорусь, чиї ринки вважаються одними з най перспективніших в Східній Європі.

Все устаткування торгової марки TOSOT створено на основі роками накопиченого досвіду фахівців компанії “Gree Electric Appliances, Inc. Of Zhuhai”, які, зосередивши усі свої знання на розробці,та усі свої зусилля на випуску цього кліматичного устаткування. Компанія пропонує тільки найнадійніше та високоефективне устаткування, що відповідає способу життя сучасної людини та що приносить їй максимальний комфорт. Компанія “Gree Electric Appliances, Inc. Of Zhuhai” має 3500 патентів в області розробки технологій кондиціонування повітря, що також підтверджує високу кваліфікацію фахівців.

Під маркою TOSOT випускається широкий діапазон устаткування для кондиціонування повітря в різних приміщеннях побутового, комерційного та промислового призначень. Для кожної країни, де продаються системи кондиціонування TOSOT, розробляється своя, індивідуальна лінійка кліматичного устаткування. Це обумовлено не лише відмінністю кліматичних умов, але і побажаннями людей, що мешкають в тому або іншому регіоні, частині світу. Так, споживачі часто бувають дуже вимогливі до зовнішнього вигляду внутрішнього блоку кондиціонера, який встановлюється усередині приміщення на видному місці. Інженери бренду TOSOT, розробляють дизайн устаткування, враховуючи ці вимоги.

Знайомлячись з усім різноманіттям варіантів представлених на ринку спліт-системвашого міста, необхідно мати на увазі, що низька вартість продукції тієї або іншої торгової марки, може надалі обернутися великими витратами на ремонт устаткування та проведення частого сервісного обслуговування. Пропоноване за доступну ціну устаткування TOSOT дозволяє економити на його обслуговуванні за рахунок застосування надійних матеріалів та інноваційних технологій сучасності.

Високій якості та надійності кліматичного устаткування TOSOT зобов’язано багатоступінчастій системі контролю якості на усіх етапах його виробництва, а також безперервній роботі з вдосконалення продукції більш ніж трьох тисяч інженерів в трьохстах лабораторіях компанії “Gree Electric Appliances, Inc. Of Zhuhai”. Наявність власної виробничої бази по виготовленню основних комплектуючих для виробництва систем кондиціонування – компресорів, моторів вентиляторів, пластикових корпусів, теплообмінників, електричних плат – дозволяє контролювати ціни і якість устаткування TOSOT ще на початковій стадії його виробництва.

Системи кондиціонування повітря компанії “Gree Electric Appliances, Inc. Of Zhuhai” заслужили найвищу репутацію на кліматичному ринку різних країн і отримали загальне світове визнання: в активі компанії – 50 національних та міжнародних нагород і різних премій. Багато світових та європейських сертифікаційних центрів підтвердили відповідність продукції, якувиробляє компанія, вимогам своїх країн. Системи кондиціонування TOSOT відповідають так само і російським стандартам якості, що підтверджується сертифікатом РОССТАНДАРТ.

Якість кондиціонерів TOSOT підтверджується також наявністю гарантії на 3 роки. Продукція TOSOT представлена на усій території Російської Федерації та Республіки Білорусь. TOSOT прагне бути ближче до свого споживача – поширення устаткування здійснюється з регіональних складів, розташованих в найбільших містах Росії. Продажі кліматичного устаткування робляться професійними кліматичними компаніями, які забезпечують високу якість послуг з продажу устаткування TOSOT.

TOSOT піклується про довкілля, пропонуючи на ринку системи кондиціонування повітря, які працюють тільки на озоно-безпечному холодагенті R410A. Ефективна екологічна діяльність компанії підтверджено міжнародним стандартом ISO 14001. Виробник TOSOT володіє золотим ключемза принципом “Створено в Китаї”.

18 січня 2011 р. в Пекіні відбулася церемонія вручення відомої премії легендарним діячам економіки Китаю 2010 року, заснованою центральним телебаченням Китаю. Президент компанії “Gree Electric Appliances, Inc”. пані Дун Минчжу (Dong Mingzhu) була удостоєна нагороди “Видатна особистість економіки Китаю – 2010” в категорії “Інновації”. Це її друга премія. Вперше вона удостоїлася цієї честі в 2006 році. На церемонії пані Дун Мінчжу вибрала ключ як символ її ідеалу та корпоративної культури компанії Gree, що дуже символічно.

Впродовж 20 років виробник марки TOSOT досяг багато у сфері технологій, маркетингу, сервісі, менеджменту та інших інноваційних сферах діяльності завдяки цього золотого ключа “знань”. У статусі найбільшого світового виробника, що спеціалізується на системах кондиціонування, який об’єднує НИОКР, виробництво, продажі і сервіс, за перші три квартали 2010 року компанія “Gree Electric Appliances, Inc”. досягла рівня продажів в 44 млрд. юанів. Компанія Gree вже дев’ять років поспіль входить в “100 найбільших компаній Китаю” за версією американського журналу Fortune.

Впродовж 20 років, як вважає пані Дун Мінчжу, саме постійний “інноваційний розвиток” дозволив виробникові TOSOT (Тосот) вирости в найбільшого велетенського виробника кондиціонерів з маленької майстерні.

Компанія “Gree Electric Appliances, Inc”. володіє найбільшим глобальним дослідницьким центром у сфері кондиціонування повітря з вісьмома виробничими майданчиками в Джухае, Чунцине, Хефейе, Чженчжоу, Ухане, Бразилії, Пакистані та В’єтнамі та налічує більш ніж 60 000 службовців. Компанія Gree розробила більш ніж 20 категорій, 400 серій і більш ніж 7000 моделей продукції що охоплює житлове та комерційне кондиціонування. При цьому тисячі запатентованих технологій знайшли своє застосування у виробництві.

“У Gree є багато сильних сторін: компанія досягає успіхів у капіталовкладеннях, технологіях, управлінні та в інших областях, що в сукупності говорить про всебічну стабільність, а не тільки про успіхи в контексті продукції або в якійсь одній області. 30% світового ринку – це мета компанії Gree, яка залишається незмінною вже довгий час”, – сказала пані Дун Мінчжу.

У 1994 і 2009 роках під час відвідування заводу генеральний секретар центрального комітету комуністичної партії Китаю пан Ху Цзіньтао рекомендував виробникові TOSOT грунтуватися на технічних інноваціях та усіма силами сприяти переходу від “Вироблено в Китаї” до “Створено в Китаї”. Наступні 10 років пані Дун Мінчжу вестиме за собою службовців компанії “Gree Electric Appliances, Inc”. на створення більшої кількості високоякісної продукції створеної по передових технологіях для клієнтів всього сучасного світу.