Компанія OLMO Industries Ltd. – це виробник кліматичної техніки нового покоління. В конструкції нашого устаткування знайшли втілення новітні інженерні розробки. У основі цих розробок – матеріали та технології завтрашнього дня. Головне – техніка OLMO спроектована так, щоб ідеально відповідати і потребам, і побажанням споживачів. Стильний дизайн, компактність, висока енерго-ефективність та низький рівень шуму перетворюють її на ідеальний вибір для жителів сучасного міста.

Технічні інновації були і залишаються головним двигуном зростання компанії OLMO, яка ні на крок не відступає від стратегії використання лідируючих технологій для створення комфортного, енергозберігаючого, надійного та зручного в експлуатації устаткування.

Кондиціонери OLMOвиготовляються в тісній співпраці з японськими корпораціями Toshiba, NEC, Matsushitaта ін. Зокрема, використовуються компресори Matsushita, Toshiba, Copeland, процесорні вузли і електронні компоненти – NEC і Toshiba.

Ми витрачаємо на виробництво значно менше часу і засобів, чим наші конкуренти. І при цьому надаємо споживачам продукцію з абсолютно безкомпромісною якістю, надійністю та довговічністю. Саме тому собівартість устаткування OLMO нижча, ніж у більшості конкурентів. Це стало можливим завдяки новітнім інженерним рішенням, автоматизованому складанню та великому об’єму вироблюваної продукції.

OLMO – техніка для більшості з нас. При цьому, вона відповідає найвищим стандартам якості, її ціна знаходиться на рівні масового, недорогого побутового устаткування.