Історія компанії NEOCLIMA починається в 1977 році в Греції, коли з’явилася торгово-промислова компанія, яка займалася виробництвом повітряних завіс, вентиляторів та аксесуарів для систем кондиціонування і обігріву з промислового пластика. Органічно розвиваючись, йдучи в ногу з технічним прогресом, разом із зростаючими потребами і новими вимогами клієнтів розширювався і асортимент продукції, що випускалася, удосконалювалася якість, впроваджувалися нові технології, використовувалися останні досягнення науки та техніки.

Сьогодні NEOCLIMA – це сучасне виробництво найрізноманітнішої кліматичної техніки, оснащене передовим технологічним устаткуванням, великий штат висококласних фахівців, розгалужена мережа підрозділів і філій по всьому світу. На озброєння взяті найефективніші моделі управління виробництвом, що дозволяють якнай повніше задовольняти усі запити наших клієнтів.

Актуальність і якість – запорука популярності кліматичної техніки ТМ NEOCLIMA у покупців. Штат співробітників проходить підготовку у фірмовому навчальному центрі компанії, що дозволяє підтримувати на належному рівні обслуговування споживачів.

Основною метою NEOCLIMA є створення високотехнологічного продукту, який за якістю і своїми технічними можливостями перевершував би існуючі аналоги. Концепція бренду знайшла відображення в назві NEOCLIMA – новий клімат.

Кондиціонери Neoclima –світова популярність.

Вибір будь-якої побутової техніки – процес відповідальний. Адже від того, яку саме модель кондиціонера ви виберете, залежить її подальша робота. На сьогодні на ринку кліматичної техніки представлений великий асортимент спліт-систем різних виробників. На жаль, окрім відомих світових брендів, таких як Panasonic, Sharp, Neoclima, існує досить великий перелік кондиціонерів маловідомих торгових марок. Для того, щоб зробити їх популярнішими, виробники йдуть на обман – придумують нові неіснуючі функції, різко знижують ціну та ін. Проте вже після декількох тижнів роботи ця кліматична техніка ламається, а пізніше з’ясовується, що гарантійний талон на неї просто відсутній. Щоб цього не сталося, покупці повинні вибирати кондиціонери популярних брендів, відомих у всьому світі, таких як, наприклад, Neoclima. Тому що, по-перше, якості спліт-систем Neoclima довіряють покупці більшої частини Європи, а по-друге, на кондиціонери Neoclima надається 2 роки гарантії.

Кондиціонери Neoclima – довговічність роботи.

Одна з частих причин поломки кондиціонерів – забруднення внутрішніх фільтрів, які призначені для затримання пилу, що знаходиться в повітрі. Кондиціонер, в цьому випадку, працює як пилосос, а фільтри грають роль пилозбірника. Для очищення фільтрів кондиціонерів Neoclima досить промити їх в теплій воді і декілька хвилин просушити. Зняти і встановити фільтри кондиціонерів Neoclima не складніше, ніж замінити пилозбірний мішок в пилососі. Друга найбільш часта причина поломки кондиціонерів – швидкий вихід з ладу теплообмінника в результаті корозії та забруднень. При включенні кондиціонера в режимі охолодження, конденсат, який утворюється у внутрішньому блоці, здатний накопичуватися і викликати корозію теплообмінника. Кондиціонери Neoclima захищені від цього – унікальна система самоочищення, яка в них встановлена, перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику, запобігаючи забрудненню внутрішнього блоку спліт-системи Neoclima. До того ж особлива гідрофільна алюмінієва фольга на теплообміннику кондиціонера Neoclima дозволяє конденсату, що утворюється, вільно стікати між пластинами, запобігаючи псуванню від вологи і, відповідно, збільшуючи ефективність теплообміну. При цьому, розморозка зовнішнього блоку повністю управляється унікальним сучасним мікропроцесором, що гарантує ефективну роботу кондиціонера Neoclima на обігрів і запобігає появі так званої “крижаної кірки”.

Кондиционеры Neoclima –сучаснітехнології.

Провідні світові виробники, такі як компанія Neoclima, у своїх нових розробках роблять акцент на таких характеристиках побутових кондиціонерів повітря, як підвищення енергоефективності, поліпшення системи очищення повітря, підвищення рівня комфорту для користувача, простота при експлуатації і обслуговуванні. Кондиціонери Neoclima забезпечені унікальним очисником повітря, що забезпечує пиловловлювання, дезинфікування і деодорування для надійного функціонування системи. Незважаючи на необхідність в періодичній заміні фільтрів, кондиціонери Neoclima мають найвищий коефіцієнт пило-вловлювання.

Основний чинник, який продовжує впливати на світовий ринок кліматичної техніки – ухвалення Кіотського протоколу. Провідні виробники продовжують оновлювати модельний ряд техніки, у зв’язку з масовим переходом на “зелені” безпечні фреони, такі як R410A. У кондиціонерах Neoclima вже довгий час використовується абсолютно безпечний фреон, завдяки чому вони стають все більш і більш шанованою торговою маркою більшої частини європейських країн. Для кращого розподілу повітря в приміщенні, в кондиціонерах Neoclima використовується новий особливий принцип управління мотором внутрішнього блоку – при цьому створюється непостійний, а пульсуючий повітряний потік, завдяки якому ваша квартира охолоджується або нагрівається рівномірно.