Крізь труднощі до успіху

Компанія HITACHI розпочала свою діяльність в 1910 році з виробництва електромоторів. Зараз це одна з найбільших промислових корпорацій у всьому світі. Пройшовши 100 літню історію, Hitachi продовжує розвивати передові технології, що відповідають сучасним бажанням і потребам людей.

Hitachi Air Conditioning, є однією з найбільших та доступніших на ринку. Устаткування підходить для різних застосувань.

Історія побутових кондиціонерів Hitachi розпочинається з 1952 року, коли перший в Японії кондиціонер HITACHI був встановлений в одному з готелів Кіото. У 1961 році HITACHI випускає кондиціонер повітря з тепловим насосом, а в 1977 році з’являється перший кондиціонер з використанням інтегральної схеми управління. У 1983 році HITACHI створює кондиціонер з інвертор ним управлінням, завдяки чому отримує Гран-прі Японської спілки економії енергії. В1997 року компанія випускає перший у світі кондиціонер з технологією PAM. У 2007 році з’являється перший у світі кондиціонер з функцією дезодорації іонізованою вологою, який представлений на нашому ринку серією PREMIUM XH.

Як і слід було чекати від такої організації, як Hitachi, якість та ефективність продуктів потрібна і важлива. Значні інвестиції були здійснені в подальше виробництво і тестування потужностей на заводах HITACHI, а також встановлені та введені в експлуатацію компресорні установки для тестування продуктивності устаткування і ПК на базі виміру, запису та створення звітів.

HITACHI Україна гордиться тим, що виробництво якісних, ефективних і надійних систем кондиціонування розташувалися по усій планеті. Інвестуючи значні кошти в дослідження та розробки, Hitachi вдалося залишитися в авангарді галузі.

У 1992 році HITACHI зробила інвестиції в новий, спеціально побудований завод, HAPE, у Барселоні, Іспанія, місце, ретельно підібране з великими можливостями на майбутнє. Розширення Європейського виробництва дозволяє понизити виробничі витрати та прискорити терміни доставки. На додаток до HAPE, Hitachi також має виробництво систем кондиціонування в Малайзії, Китаї та в Японії.

Екологічне мислення Hitachі бере початок з найперших своїх розробок і триває впродовж усього виробництва. Пріоритет надається використанню екологічно безпечних холодагентів, таких як R407c і R410a.

HITACHI – що по-японськи означає схід сонця, – постійно досліджують та розробляють нові технології, ідеї та інновації. Кондиціонування повітря системами HITACHI – це справжнє мистецтво комбінації ідей і сучасних технологій, що створило цілу гамму кондиціонерів, які забезпечують комфортний клімат, з яким приємно жити і працювати.