Наше виробництво

Компанія GREE Electric Appliances, Inc., визнаний світовий лідер з виробництва кондиціонерів, виробляє кондиціонери найвищої якості. За даними 2009 року заводи GREE розташовані в трьох містах Китаю: Чжухай (40 км від Гонконгу), Чунцин і Хефей, а також у Бразилії, в Пакистані та у В’єтнамі. Основний офіс розташовується в Гонконзі. Сумарна виробнича площа компанії Gree складає 730 000 кв. метрів із загальним обсягом виробництва – 27 мільйонів кондиціонерів на рік. Gree планує в перспективі побудувати завод в одній з країн Європи, оскільки темпи розвитку бізнесу компанії GREE на європейському ринку збільшуються.

Компанія випускає усі типи кондиціонерів (більше 7000 серій) : мобільні, віконні, настінні, канальні, касетні, колонні. Також GREE робить мультизональні системи GMV і промислові чіллери. Кондиціонери компанії GREE – це устаткування високої якості, яке прослужить Вам багато років. Завод компанії оснащений лише найкращою сучасною технікою. При цьому виробництво кліматичного устаткування визначає “Філософія досконалого кондиціонера”, яка має три аспекти поліпшення якості устаткування GREE: якість для покупця, якість для монтажника, якість для сервісу.

Унікальна програма GREE – Global Quality Control забезпечує потрійний контроль якості: стовідсоткове тестування усіх комплектуючих, ретельне дотримання технології складання та обов’язкове випробування кожного кондиціонера, що сходить з конвеєра.

Неперевершену якість та надійність кліматичного устаткування GREE визнано у всьому світі, що підтверджує наявність величезної кількості нагород за якість: більше 50 міжнародних та національних призів, у тому числі “Бренд року” (Рим, 1999), “Золота зірка” (Париж, 2002), “Платинова зірка” (Нью-Йорк, 2005), “Світовий бренд” (Гуанчжоу, 2006).

Найбільший світовий Науково-дослідний Центр GREE має ультрасучасну наукову базу. GREE має більш ніж 1400 патентів в Китаї і за кордоном, з них більше 300 – патенти на винаходи. Більше 2000 інженерів займаються розробкою та випробуваннями кондиціонерів в 250 лабораторіях Науково-дослідного Центру, який є одним з найбільших в галузі.

Президент компанії GREE пані ДунМінчжу (DongMingzhu) – легенда не лише китайського, але і світового бізнесу. Вона тричі потрапляла в рейтинг найвпливовіших бізнес-леді світу International Power 50, що публікується в журналом Fortune, є єдиною жінкою в списку 25 найвпливовіших бізнес-лідерів Китаю і входить в сотню найвпливовіших жінок світу за версією Forbes.

Обслуговування, монтаж та установка кондиціонерів GREE виконуються тільки в спеціалізованих сервісних центрах GREE, фахівці яких після проходження навчання отримали сертифікати на право працювати з торговою маркою GREE.

При цьому при купівлі кондиціонерів GREE Ви отримуєте дворічну гарантію на устаткування.