Fujitsu в перекладі з японської означає «підкорення Фудзі». Ця назва цілком виправдовує багаторічну історію завоювання світового ринку складної наукомісткої техніки. Історія Fujitsu почалася з того моменту, коли в1936 році була заснована компанія YaouShoten. Першою продукцією, що виробляється цією компанією, були радіоприймачі, гучномовці, звукові ТВ-системи. Але в 1955 році компанія змінила свою назву на YaouDenkiCo., Ltd. і почала виробництво першого 14-дюймового телевізора X-line. Ці телевізори користувалися великим купівельним попитом, але на цьому компанія не зупинилася.

З 1965 року компанія розробила перший в світі електронний касовий апарат і створила технологію виробництва тонкоплівкових і товстоплівкових мікросхем. А вже з 1975 року компанія почала масове виробництво дискових відеоплеєрів. За дисковими відеоплеєра почали проводитися і перші пральні машини зі спеціальним механізмом змішування води і прального порошку, і перші японські телевізори з вбудованими персональними комп’ютерами. Все, що б не робила компанія, користувалося великим успіхом і визнанням серед споживачів.

З середини 80-х відбулося злиття компанії YaouDenkiCo. Ltd з Fujitsu. Ltd. Розпочала роботу нова компанія FujitsuGeneralSystemEngineering, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення для електронного обладнання. З тих пір вся продукція стала випускатися під торговою маркою FujitsuGeneral.

З 1989 року відкрилося спеціалізоване відділення фірми з випуску кондиціонерів – компанія FujitsuGeneralCo., Ltd., і в продаж надійшов новий компактний і потужний кондиціонер MightyCompact.

Сьогодні FujitsuGeneral – це гігантський японський концерн. У ньому працюють понад 170 000 співробітників, а річний оборот становить понад 40 млрд. Доларів.

Асортимент продукції, що випускається охоплює 5 секторів ринку: побутові і напівпромислові кліматичні системи, холодильні машини, аудіо- і відеоапаратура, програмне забезпечення, електронні компоненти. Компанія досягла вражаючих результатів за всіма напрямами своєї діяльності. Корпорація Fujitsu GENERAL Ltd є світовим лідером з виробництва систем кондиціонування, випускаючи більш ніж 2,5 мільйонів кондиціонерів в рік. Кондиціонери Fujitsu – це сплав найсучасніших японських технологій, традицій виробництва та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Секрет успіху Fujitsu полягає в продуманої стратегії розвитку, спрямованої на випуск передової, конкурентоспроможної і надійної продукції. Впровадження унікальних інноваційних технологій – невід’ємна складова технічної політики компанії, фахівці якої чітко відслідковують тенденції ринку і постійно працюють над удосконаленням існуючих та створенням нових моделей.