Daikin Europe N.V. (DENV) – це дочірнє підприємство компанії Daikin Industries Limited (www.daikin.com), багатонаціональна корпорація, зареєстрована на Японській фондовій біржі, провідний виробник і постачальник устаткування для опалювання, вентиляції та кондиціонування приміщень, до складу якого входять системи теплового насосу і технологічного охолодження. Компанія пропонує інноваційні, високоякісні системи управління мікрокліматом приміщення і завжди відповідає будь-яким вимогам своїх клієнтів, що купують системи для житлових, комерційних та промислових приміщень.

DaikinEurope N.V. управляє мережею продажів, розробками та виробництвом систем Daikin в Європі, на Середньому Сході і Африці. До складу групи DaikinEuropeGroup нині входять адміністративний центр, 5 виробничих ділянок, 17 дочірніх компаній, 5 відділів збуту та мережа незалежних дистриб’юторів і агентів з продажу в регіонах Європи, Близького Сходу і Африки.

Компанія закрила фінансовий рік 2010 з чистою сумою продажів 1 809 мільйонів євро і результатом роботи 179,7 мільйонів євро. У Daikin Europe Group працює більше 5 400 чоловік.