Компанія Chigo

Компанія Chigo Air Condition Co. Ltd. була створена в 1991 році і вже через два роки, заробив її перший складальний конвеєр. До початку 2000 року кількість складальних конвеєрів зросла до 10-ти, з об’ємом щорічного випуску товарів – до 2-х мільйонів екземплярів. У тому ж 2000 році компанія була нагороджена 2-мя національними сертифікатами: за екологічну чистоту і за енергоефективність продукції. До теперішнього часу компанія Chigo стала одним з найбільших виробників кліматичного обладнання та компонентів, які використовуються не тільки в сфері кондиціонування повітря, але і в будівництві, електроніці, хімічній промисловості, медицині та інших.

Компанія Chigo займає виробничі площі розміром в 3 мільйони квадратних метрів, при загальній чисельності співробітників, що перевищує 16 тисяч чоловік. Продукція організації надходить на прилавки понад 100 країн світу. У 2004 році обсяг продажів компанії Chigo перевищив позначку в 3 мільйони кондиціонерів в рік. Заводи, що належать компанії Chigo виробляють понад 90% всіх необхідних комплектуючих, завдяки чому створюється замкнутий цикл виробництва кліматичного обладнання.

Організація співпрацює з найбільшими світовими виробниками компресорів. Партнерами Chigo стали такі найпотужніші корпорації як Hitachi, Mitsubishi, Hyundai, LG, Electra, Carrier, Whirlpool і ін. Спільні проекти з названими виробниками спрямовані на поліпшення функціональності кондиціонерів Chigo, підвищення їх якості, а також для максимально ефективного просування цієї продукції на світовому ринку.

У 2005 році компанія Chigo запустила лінію виробництва кондиціонерів під брендом CONDI. У пристрої даної торгової марки включені останні розробки в сфері систем вентиляції та кондиціонерів. Кліматичне обладнання CONDI відрізняється сучасним дизайном, розширеною функціональністю, високими показниками надійності і досить демократичною ціною.